Üretilen projelerin üç boyutlu hale getirilmesi günümüzde hem teknolojik bir imkan hem de olmazsa olmazdır. Geliştirilen yazılımlar, üretim aşamasında sonucu görme imkanı sağlayarak hata payını en aza indirgemeyi ve müşteriye projeyi en gerçekçi şekilde sunabilmeyi sağlar. Siz de projenizi gerçeğe bir adım daha yaklaştırmak için hizmetlerimden yararlanabilirsiniz.

Projenizi Nasıl Modelliyorum?

Markanızı ve hayallerinizi ileriye taşımak için projelerinizi en gerçekçi şekilde sunarak fark yaratmak gerekir. Bunun da ilk adımı üç boyutlu modelleme, ikinci adımı ise render yani görselleştirmedir.

İki boyutlu tasarımı hayalinize uygun bir üç boyutlu modele dönüştürmek için öncelikle projeyle ilgili fikirlerinizi en detaylı şekilde analiz ediyorum. Böylece tasarım fikrinizi en iyi yansıtacak modeller geliştiriyorum ve projeniz görselleştirmeye hazır hale gelmiş oluyor.

İster üç boyutlu modelinizi üretim aşamasında teknik olarak kullanın, isterseniz de görselleştirme hizmetimden de yararlanarak müşterilerinize gerçekçi görseller sunun.

Hizmetler

  • Projeyle ilgili fikirlerin analizi.
  • 2D çizimin 3D modellemeye dönüştürülmesi.
  • Malzeme ve renk atanması.

Hizmetlerim hakkında bilgi almak için info[at]buketatila.net adresinden iletişime geçebilirsiniz.