Merhaba! Ben Buket Atila | Mimar –  Amatör Fotoğrafçı

Uyumlu bir takım arkadaşı, girişken bir insan ve doğa aşığıyım. Ayrıca,yeni yetenekler öğrenmeye ve geliştirmeye istekli bir insanım. Fotoğrafçılığı ve tasarımla çözümler üretmeyi seviyorum.

2020 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldum. Eğitimim boyunca mimarlık ofislerinde staj deneyimlerim oldu ve çeşitli projelerde yer aldım. Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu’nun “Yaşanabilir Şehirler Poster Tasarım Yarışması” nda aldığım birincilik ödülü sonucunda, konsoloslukla birlikte “Akıllı ve Yeşil Şehirler” teması etrafında iki poster daha tasarlama şansım oldu. Bunun yanında, üniversitem tarafından düzenlenen “Bahçeni Tasarla Beraber Uygulayalım” atölyesinde, ekibim “En Başarılı Tasarım-Konsept İlişkisi” ödülüne layık görüldü. Ayrıca İstanbul Bilişim Topluluğu ve Specter Medya adlı öğrenci platformlarında gönüllü olarak “İçerik Ekip Lideri” ve “Sosyal Medya Tasarımcısı” olarak çalıştım.

Gelecekte, binaları ve altyapıyı daha verimli bir şekilde planlamak, tasarlamak, inşa etmek ve yönetmek için dijital mimari becerilerimi geliştirmek istiyorum. Aynı zamanda ekolojik mimari ve fotoğrafçılıkta da ilerlemek istiyorum.

ÇALIŞMALARIM | ÖZGEÇMİŞ | MAIL